Kościół z lotu ptaka Park orientacji przestrzennej w Owińskach Park orientacji przestrzennej w Owińskach Gminne Przedszkole w Owińskach

Lipiec

2

sobota

Jagoda, Urban, Otton

 

XIII Niedziela Zwykła

 1. W pierwszą wakacyjną niedzielę w tekstach biblijnych pojawia się temat powołania. Czy nie stanowi to dla nas wyzwania, że w czasie odpoczynku mamy być świadkami Bożej obecności i działania w świecie? Prośmy o siłę w dawaniu wiarygodnego świadectwa i o to, byśmy w wolnym czasie nie zaniedbywali naszych chrześcijańskich obowiązków.
 2. Zapraszamy na czerwcowe Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30 przed wieczorną Eucharystią.
 3. W środę świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.
 4. I Piątek miesiąca – godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu;
  godz. 9.00 Msza Święta w int. Wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
  godz. 17.00 Sakrament Pokuty i Pojednania
  godz. 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  godz. 18.00 Msza Święta
 5. I Sobota miesiąca – godz. 8.00 Msza Święta, po Mszy Świętej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi; od godz. 8.30 – odwiedziny Chorych.
 6. Msza Święta dla Pielgrzymów udających się do Włoch w poniedziałek tj. 4 lipca o godz. 07.00. Wyjazd po Mszy Świętej z pl. Przemysława 12.
 7. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, chcemy życzyć bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.

  W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • 28 VI – św. Ireneusz z Lyonu, biskup i męczennik;
  • 29 VI – święci Apostołowie Piotr i Paweł.

  Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia.
  Ojcowie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi
 

Copyright Owińska 2012©. Wszelkie prawa zastrzeżone.