Kościół z lotu ptaka Park orientacji przestrzennej w Owińskach Park orientacji przestrzennej w Owińskach Gminne Przedszkole w Owińskach

Październik

27

czwartek

Iwona, Sabina, Wincenty

 

XXX Niedziela Zwykła

 1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
 2. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Na pułkach z gazetami wyłożone zostały specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. Wypełnione kartki można składać na tacę bądź przynieść do zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na utrzymanie cmentarza.
 3. Dziś na Mszy Świętej o godz. 18.00 śpiewać będzie schola z Głównej z parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Poznaniu. Po Mszy Świętej koncert połączony z krótkim filmem na rzecz fundacji wspierających głodujące dzieci na święcie „Merys meals” – Posiłki Maryi. Po koncercie będzie można wspomóc fundację.
 4. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30.
 5. Wieczernik Maryjny w czwartek o godz. 20.00
 6. Próba chóru w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 7. Spotkanie popielgrzymkowe dla osób, które były we Francji, w piątek o godz. 18.00 Msza Święta dziękczynna. Po Mszy Świętej spotkanie w Jaśminie w Grillowni.
 8. Zbiórka Lektorów w piątek po Mszy Świętej.
 9. Zbiórka Lektorów i Ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 10. Spotkanie „Dzieci Maryi” w sobotę o godz. 12.00.
 11. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość poświęcenia własnego kościoła.
 12. Dnia 31 października 2016 r., tj. w poniedziałek, w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy dzieci i młodzież na Bal Wszystkich Świętych. Przebierz się za Twojego ulubionego Świętego..., Świętą..., Anioła...i przybywaj do kościoła. Zaczynamy wspólnym różańcem o godz. 17.30, następnie przejdziemy korowodem do Szkoły Podstawowej. Rodziców prosimy o upieczenie ciast.
 13. Pozdrawiamy serdecznie solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując im najlepsze życzenia.
  W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • 28 X – święci Apostołowie Szymon Gorliwy i Juda Tadeusz.
  Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia.
  Ojcowie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi
 

Copyright Owińska 2012©. Wszelkie prawa zastrzeżone.