Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
Archidiecezja Poznańska

Dekanalny Wielkopostny Dzień Skupienia LSO

Dodano 23.03.2019 o 4:18 przez

Dnia 23 marca 2019 r., w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach odbył się Dzień Skupienia LSO z dekanatu Czerwonackiego.

Oprócz LSO i Duchowieństwa byli obecni Bracia Postulanci Karmelici Bosi. Spotkanie rozpoczęło się Adoracją Najświętszego Sakramentu podczas którego LSO skorzystała z Sakramentu Pokuty i Pojednania.  Kapłani posługiwali w konfesjonałach m.in. ks. Tomasz Woźniak Proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP z Czerwonaka. Nabożeństwu pokutnemu przewodniczył ks. Piotr Kowalewski, wikariusz Parafii MB Fatimskiej w Koziegłowach. Po zakończonej Adoracji ks. Piotr wraz ze swoimi ministrantami i kapłanami koncelebrującymi, wikariuszem Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Czerwonaku ks. Bartoszem Rojna oraz wikariuszem Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Owińskach o. Tomaszem Pawlukowskim SSCC rozpoczął Eucharystię i wygłosił kazanie do uczestników Dnia Skupienia.

Po zakończonej Mszy Świętej był czas na wspólne biesiadowanie przy syto-słodkim zastawionym stole. Ks. Dziekan Jerzy Ranke, przygotował obfity poczęstunek na plebani. Następnie był czas na pracę w grupach, którym przewodniczyli Bracia Postulanci. Na koniec Dnia Skupienia ks. Dziekan udzielił wszystkim błogosławieństwa.